KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12144599
nr 1214 4599
Blyerts
Helge Scherlund, hundar, signerad. 1929, skada, 46x36
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:05:19
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)